Z książką pod koc

Ukryta brama

Ukryta Brama - Eva Völler

Wraz z Anną oraz Sebastiano przemierzyłam świat, w którym podróże w czasie są możliwe. Podróżowałam wraz z nimi do Wenecji i Paryża, poznawałam te miejsca z przeszłości oraz przyglądałam się, jak bronili czas, by przeszłość pozostała taką, jaką powinna być. Tym razem udałam się z nimi na długą, pełną niebezpieczeństw i emocji podróż do Londynu. 

Muszę przyznać, że czytanie książki ,,Ukryta brama" szło mi dość długo. Jednak nie było to przyczyną, iż książka jest nuda, czy nieciekawa, gdyż taka nie jest. Po tym jak zaczęłam czytać tę pozycję przez kilka dni miałam niemoc czytelniczą i nie potrafiłam się zebrać by czytać dalej. Jednak, po kilku dniach, zmusiłam się by przeczytać choć kilka stron. Jakże ja byłam niemądra, gdy myślałam, że na kilku stronach się skończy. Gdy zaczęłam czytać, tak nie mogłam się oderwać od tej książki. Powrót do świata Anny i Sebastiano, którzy byli tym razem w XIX-wiecznym Londynie, był tak ciekawi i intrygujący, iż nie potrafiła ot tak sobie przerwać. Czułam chęci i wewnętrzny przymus by poznać dalszy rozwój wydarzeń. 

Uwielbiam czytać książki, które sprawiają, że przenoszę się do innego świata i czuję, że coś co jest niemożliwe w świecie realnym, nagle staje się to prawdziwe, a tak właśnie jest z książką ,,Ukryta brama''. Moim zdaniem książki Evy Voller są warte przeczytania i jeśli macie możliwość to nie powinniście się wahać. Bo kto nie lubi mieć dobrego humoru i przez jakiś czas unosić się jeszcze w chmurach po przeczytaniu książki? 

Źródło materiału: http://ksiazki-bo-kocham-czytac.blogspot.com/2014/08/ukryta-brama-eva-voller.html

Teraz czytam

Red Rising. Tom 2. Złoty Syn
Pierce Brown, Małgorzata Koczańska
Gra o tron (Pieśń lodu i ognia #1)
George R.R. Martin
Przeczytane:: 171/778 stron
Dar Wilka
Anne Rice