Z książką pod koc

Dwie Marysie

Dwie Marysie - Ewa Nowak

Trudno mi uwierzyć, że od przeczytania pierwszej książki pani Ewy Nowak minęło już kilka lat. Czytanie jej książek to prawdziwa podróż przez świat nastolatków i ich problemy. Czytelnik wraz z bohaterami podróżuje przez śmieszne, lekkie historie, jak i te smutniejsze oraz wstrząsające. Do jakiej grupy można zaliczyć książkę ,,Dwie Marysie"? Zdecydowanie do tych lekkich i przyjemnych. 

Z wielką chęcią poświęciłam jeden wieczór na przeczytanie książki ,,Dwie Marysie". Przyglądanie się życiu dorastającej dziewczyny sprawiło mi nie małą przyjemność. Sama główna bohaterka, Marysia, ma ciekawe podejście do życia, które sprawia, że z chęcią poznawałam tę postać. Jej przygody przypominają jaka bywa dwoistość natury dorastającego nastolatka, jak ich nastrój potrafi się zmienić w ciągu chwili, co prowadzi nieraz do śmiechu czytelnika. 

Dorastanie, pierwsze miłości, nauka i wszystkie inne codzienne problemy nastolatka to wszystko co można znaleźć w książce ,,Dwie Marysie". Osobiście z chęcią przeczytałam tę książkę i świetnie się bawiłam podczas podglądania życia i problemów Marysi. Idealna na jeden wieczór, aby oderwać się od swoich własnych kłopotów. Polecam! 

Źródło materiału: http://ksiazki-bo-kocham-czytac.blogspot.com/2014/04/dwie-marysie-ewa-nowak.html

Teraz czytam

Red Rising. Tom 2. Złoty Syn
Pierce Brown, Małgorzata Koczańska
Gra o tron (Pieśń lodu i ognia #1)
George R.R. Martin
Przeczytane:: 171/778 stron
Dar Wilka
Anne Rice