Z książką pod koc

Bardziej gorzka niż śmierć

Bardziej gorzka niż śmierć - Camilla Grebe,  Asa Traff

Bardzo lubię czytać kryminały, thrillery. Jeszcze bardziej przypadają mi do gustu te z elementami psychologicznymi. Takie pozycje czyta się z dreszczykami przebiegającymi po ciele. Czytając pierwszą część Cyklu o Siri Bergman, czyli ,,Spokój duszy" byłam bardzo zadowolona, że to zrobiłam. Książka ogromnie mi się spodobała. Nic też dziwnego, że nie potrafiłam się opanować, aby nie sięgną po kolejną część.

Jak poszło tym razem? Muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że będzie aż tak dobrze. Jestem zachwycona książką ,,Bardziej gorzka niż śmierć". Nie potrzebowałam dużo czasu, aby się wciągnąć. Nastąpiło to machinalnie, nawet nie zauważyłam kiedy to się stało. Byłam tak zaczarowana historią, że karki same przeleciały tworząc niemałej grubości stos. Podczas czytania odczuwałam żywą ciekawość. Nie mogłam się doczekać chwili, kiedy poznam kolejne wydarzenie. Najbardziej jednak wyczekiwałam momentu, kiedy poznam finał całej historii, który ani trochę mnie nie zawiódł. Wywołał tylko wielką satysfakcję, że wytrwałam do tego momentu i nie zostałam zjedzona przez swoją ciekawość. 

Jestem ogromnie zadowolona, że miałam okazję przeczytać książkę ,,Bardziej gorzka niż śmierć". Czas przy niej był bardzo ciekawie spędzony, pełen emocji i relaksu po cięższym dniu. Już, teraz, z chęcią bym przeczytała dalsze przygody Siri, gdyż wokół niej zawsze coś ciekawego się dzieje. Autorki wymyśliły, moim zdaniem, ciekawą postać, jak i też umiejętnie wskrzesiły ją do życia. Spodobało mi się to, że pani psychoterapeutka ma problemy, z którymi mogłaby się udać do kolegi do fachu. Sprawiło to, że Siri stała się bardziej realistyczna, bo przecież każdy człowiek posiada jakieś problemy. Książkę ,,Bardziej gorzka niż śmierć" bardzo polecam!

Źródło materiału: http://ksiazki-bo-kocham-czytac.blogspot.com/2014/02/bardziej-gorzka-niz-smierc-camilla.html

Teraz czytam

Red Rising. Tom 2. Złoty Syn
Pierce Brown, Małgorzata Koczańska
Gra o tron (Pieśń lodu i ognia #1)
George R.R. Martin
Przeczytane:: 171/778 stron
Dar Wilka
Anne Rice