Z książką pod koc

Cena marzeń

Cena marzeń  - Sherryl Woods
Do sięgnięcia po książkę ,,Cena marzeń" zachęcił mnie jej opis. Nie miałam pojęcia wtedy, że jest to trzecia część jakiekolwiek serii. Jednak kiedy jeszcze przed zaczęciem czytania o tym się dowiedziałam (tak znalazłam w książce reklamę poprzednich części i wygooglowałam autorkę) to nie zraziło mnie to specjalnie, gdyż każda część opisuje losy innej bohaterki. Z chęcią zabrałam się za czytanie książki. 

Za nim przeczytam książkę ,,Cena marzeń" nie miałam okazji zaznajomienia się z twórczością pani Sherryl Woods. Słyszałam trochę już o niej i jej książkach, lecz jakoś nigdy nie ciekawiło mnie by jakąkolwiek przeczytać. Opis książki ,,Cena marzeń" nastawił moje myśli na tor ,,muszę ją przeczytać". Teraz wcale nie żałuję tej pozycji. Bardzo przypadła mi do gustu. Fajni bohaterowie z ciekawymi przeżyciami, przygodami, pomysłami to główny plus tej książki, który sprawił, że zostałam oczarowana, a przy tym zrelaksowana. Jeśli jesteście ciekawi do czego jest zdolna kobieta, która odniosła sukces w karierze, aby mieć dziecko to musicie przeczytać tę książkę. Mnie ona trochę zaskoczyła, lecz przede wszystkim sprawiła, że trudno było oderwać się od tej niej.

,,Cena marzeń'' to bardzo przyjemna książka, która umiliła mi jeden wieczór i jeden poranek. Książka mnie wciągnęła i to bardzo. Niesamowicie zainteresowała mnie swoją historią. Kiedy zaczęłam czytać tę książkę wieczorem robiłam to póki nie zamknęły mi się oczy. Natomiast zaraz po wstaniu pierwszą rzeczą, jaką chciałam zrobić było doczytanie tej książki. Miałam ochotę na lekką lekturę, która sprawi, że maksymalnie odpocznę, jednak nie sądziłam, że owa pozycja tak mnie wciągnie. Dzięki temu mam ochotę poznać inne książki tej autorki. Na pewno to zrobię. Tymczasem zachęcam was do spędzenia przyjemnego czasu z książką ,,Cena marzeń"!
Źródło materiału: http://ksiazki-bo-kocham-czytac.blogspot.com/2013/11/cena-marzen-sherryl-woods.html

Teraz czytam

Red Rising. Tom 2. Złoty Syn
Pierce Brown, Małgorzata Koczańska
Gra o tron (Pieśń lodu i ognia #1)
George R.R. Martin
Przeczytane:: 171/778 stron
Dar Wilka
Anne Rice