Z książką pod koc

Wakacyjny dyżur

Wakacyjny dyżur - Ben MacFarlane

Bardzo lubię oglądać seriale o lekarzach. Uwielbiam przyglądać się ludzkim chorobom oraz sposobom ich leczenia. Pochłaniam takie seriale jeden po drugim, poświęciłam już na nie niejeden dzień. Z wielką przyjemnością także sięgnęłam po książkę ,,Wakacyjny dyżur". Przygody z życia lekarza od nagłych wypadków? To brzmiało jak coś dla mnie i musiało być koniecznie ciekawe. Postawiłam, więc wobec niej pewne oczekiwania. Sprostała? Po części na pewno tak. Spodziewałam się odrobinę czegoś innego, lecz to co dostałam w pełni mnie zadowoliło. 

Podczas czytania książki ,,Wakacyjny dyżur" czytelnik nie raz może przeczyć chwile grozy, niepewności związane ze stanem zdrowia pacjenta. Bezproblemowo związałam się z każdą osobą i z wielkim zaciekawieniem czytałam, co z nim się dzieje, jakiemu wypadkowi uległ, jak wygląda jego podróż do kraju. Jednak oprócz strasznych momentów, czy też takich, które po prostu potrafią zainteresować dolegliwościami pacjentów, możemy się w tej książce spotkać ze śmiesznymi scenami. Bo kto powiedział, że ludzie chorzy nie mogą tryskać humorem? 

Czas, który spędziłam przy książce ,,Wakacyjny dyżur" będzie dla mnie niezapomniany. Była to świetna podróż po krajach, miastach, jak i też chorobach, które przytrafiają się ludziom na wakacjach. Żałuję trochę, że była taka krótka, gdyż szybko się dla mnie skończyła, a ja bym jeszcze o nich poczytała. Nie polecam tej książki dla osób, które wybierają się na wakacje i lubią myśleć, że to o czym właśnie przeczytali na pewno im się zdarzy, bo mogą się nieźle wystraszyć. Jednak pozostałych zachęcam do przeczytania. 

Źródło materiału: http://ksiazki-bo-kocham-czytac.blogspot.com/2013/07/wakacyjny-dyzur-ben-macfarlane.html

Teraz czytam

Red Rising. Tom 2. Złoty Syn
Pierce Brown, Małgorzata Koczańska
Gra o tron (Pieśń lodu i ognia #1)
George R.R. Martin
Przeczytane:: 171/778 stron
Dar Wilka
Anne Rice