Z książką pod koc

Ścigana

Ścigana - Tess Gerritsen


Jordan pochodzi z zamożnej, cenionej rodziny. Jednak dla ochrony honoru oraz małżeństwa starej przyjaciółki zamierza popełnić czyn karalny. Podczas włamania do domu nielubianego znajomego natrafia na złodziejkę. Clea od tego momentu wiele namiesza w życiu mężczyzny. Kobieta ucieka od niebezpieczeństwa, które goni ją wielkimi krokami. Była świadkiem wielkiego przestępstwa, lecz które władze uwierzą karanej złodziejce? 

Dla osoby, która stale odwiedza mój blog nie będzie zaskoczeniem, że książka ,,Ścigana" bardzo mi się spodobała. Miałam do tej pory przeczytać kilka książek pani Gerritsen i każda przypadła mi do gustu. Autorka ma niesamowite pomysły na wątki kryminalne, w które delikatnie wplata wątek romansu między dwójką bohaterów.  Książkę ,,Ścigana", jak i inne dzieła Tess, uważam za wyśmienite, gdyż przy nich bez problemu mogę się odprężyć oraz przenieść się do świata intryg, niebezpieczeństwa oraz miłości.  
,,Ściganą" czytało mi się bardzo szybko i w pełnym zaangażowaniem w bieg historii. Lekturze sprzyja duża czcionka, jaka została wykorzystana oraz niesamowicie wciągający wątek kryminalny, który sprawił, że chciałam jak najszybciej poznać zakończenie całej tej historii. Podczas czytania co chwilę do głowy przychodziły mi pytania na temat dalszych wydarzeń. Przez wszystkie strony towarzyszyło mi uczucie zaciekawienia oraz zainteresowania. Byłam po prostu bardzo zaintrygowaną całą historią. 


Jeśli lubisz niebezpieczeństwo, intrygi, zaskakującą historię oraz miłość, która nie omija nawet arystokratów i rzezimieszków to książka ,,Ścigana" jest idealną pozycją dla ciebie. Polecam!

Źródło materiału: http://ksiazki-bo-kocham-czytac.blogspot.com/2013/06/scigana-tess-gerritsen.html

Teraz czytam

Red Rising. Tom 2. Złoty Syn
Pierce Brown, Małgorzata Koczańska
Gra o tron (Pieśń lodu i ognia #1)
George R.R. Martin
Przeczytane:: 171/778 stron
Dar Wilka
Anne Rice